Ігрове кермо Fanatec CSL Elite P1 for Xbox One

Fanatec
Обід колеса покритий оригінальною автомобільною алькантарою® та прикрашений ефектним червоним швом, вишитим хрестиком, що забезпечує найкраще зчеплення з дорогою та комфорт.

Пелюстки Snapdome ™

У нових підрульових пелюстках перемикання передач використовується технологія Snapdome™, яка забезпечує інтенсивне та позитивне відчуття клацання.
Змінні ковпачки для кнопок
Ковпачки кнопок Xbox One ® можна легко замінити на ковпачки для кнопок у гоночному стилі із символами, що відповідають найбільш популярним функціям, необхідним вам під час гонки.

Компактний та легкий
Легке кермо (970 г / 2,138 фунта) має реалістичний діаметр 30 см (11,81 дюйма) з використанням спрощеного механізму швидкого від'єднання, представленого в неелітній версії CSL Steering Wheel P1.
Матові алюмінієві спиці
Матові алюмінієві спиці
Elite P1 оснащений міцними матовими алюмінієвими спицями із посиленою волокном задньою кришкою.
Дисплей та RevStripe ™

Подивіться, що відбувається, з RevStripe™, центральною смугою з підсвічуванням та вбудованим 3-значним світлодіодним екраном, на якому відображаються важливі дані про машини та гонки у сумісних іграх. На дисплеї також є знамените меню Fanatec®, що дозволяє налаштовувати колесо під час гри.

Сумісність з Xbox One® та Xbox Series X
Як тільки ви підключите це кермо до сумісної бази, вся система (з підключеними периферійними пристроями, такими як перемикачі, педалі або ручне гальмо) стане периферійним пристроєм Xbox One і Xbox Series X.

Всі сумісні колісні бази Fanatec перейдуть у режим Xbox One, як тільки ви підключите це кермо, про що сигналізуватиме світлодіодний індикатор режиму, що спалахує зеленим. Білий світлодіод, розташований над логотипом Xbox на кермі, показує активне з'єднання з консоллю.
На майбутнє

Завдяки інтеграції спеціальної електроніки Xbox One у це рульове колесо ваша колісна система залишиться сумісною з консолями Xbox наступного покоління.
Похожие товары