Ручне гальмо Simagic TB-RS

477.00
Виняткова гідравлічна система, автентична копія справжньої гальмівної системи. Відтворює відчуття гальмування 1:1 для повного занурення. Інноваційні еластомери, розроблені для легкої заміни. Точно досягайте бажаного відчуття. Точний опір для захоплюючих перегонів з ралі/дрифту. Надійний вибір для ентузіастів, які вимагають автентичності.

Гідравлічна система розроблена та рекомендована гоночними інженерами. Дев'ять еластомерів із чотирма варіаціями жорсткості, які можна настроїти для різних сил. Легко відтворіть відчуття будь-якого гоночного автомобіля.

Регульована ручка пропонує чотири різні куті. Інноваційна конструкція поворотного гідравлічного резервуара дозволяє встановлювати його у різних положеннях. Ви можете використовувати ручний гальм вертикально або горизонтально. Підходити практично для будь-якого положення сидіння чи контролю.

Конструкція із високоякісного алюмінієвого сплаву забезпечує максимальну довговічність. Зберігає оптимальну продуктивність під час інтенсивного використання. Вишукана майстерність, яка пропонує виняткове співвідношення ціни та якості. Високоточна обробка з ЧПК для підвищеної точності. Забезпечує точне та неперевершене водіння під час дріфту чи ралі.

Змінні рукоятки, сумісні з різноманітними комплектами рукояток вторинного ринку, що задовольняють індивідуальні потреби кожного гравця.
Похожие товары