Simagic Alpha Mini Кермова база

Simagic
696.00
Корпус Simagic Alpha Mini виготовлений з алюмінію, обробленого на станках з ЧПУ, з анодованою поверхнею, вставками з вуглецевого волокна спереду та ззаду.

Промисловий трифазний серводвигун і високопродуктивний триядерний процесор для більшості реалістичне відчуття поведінки автомобіля. Плавний і плавний зворотний зв'язок Simagic Alpha Mini і максимальний крутний момент 10 Нм не залишать байдужими навіть досвідчених водіїв симуляторів і професійних пілотів.

Чудове виконання і матеріали, програмне забезпечення SimPro Manager дозволяє адаптувати це колесо до вимог будь-якого пілота для досягнення комфорту в управлінні. Створюйте та зберігайте профілі для різних дисциплін.

Бездротове підключення керма та бази через Wi-Fi, швидке налаштування сила зворотного зв'язку та тактильні ефекти виконуються безпосередньо під час гри за допомогою спеціальних перемикачів
Зелений колір індикатора вказує на стан увімкнення/вимкнення двигуна

Оптимально адаптовано до ігор та симуляцій, таких як як Assetto Corsa, Assetto Corsa Compitiazione, rFactor, rFactor2, iRacing, Dirt Rally, Dirt 2.0 та багато іншого.

Комплект SIMAGIC Alpha Mini BASE
  • SIMAGIC Alpha Mini BASE
  • Адаптер живлення та з’єднувальний кабель USB
  • Програмне забезпечення SimPro Manager
  • Посібник
  • Гарантія
Похожие товары