Trak Racer TR120 Universal Wheel Mount

Trak Racer
899.00
Trak Racer TR120 – це унікальний кокпіт, він був розроблений з урахуванням досвіду, накопиченого з моменту запуску Trak Racer у 2008 році. Базова конструкція є високоякісним алюмінієвим екструдованим профільом з Т-подібними пазами розміром 120 × 40 мм, анодованим в чорний колір.

Дека для кермової бази підтримується високоякісними алюмінієвими екструдованими профілями T-Slot розміром 120 × 40 мм, також анодованими в чорний колір і кутовими кронштейнами Trak Racer-Signature, що підтримуються, встановленими збоку для додаткової підтримки.

Міцні кронштейни з точки 90 градусів з'єднують раму, а пластини з вуглецевої сталі, вирізані лазером, дозволяють прикріплювати периферійні пристрої. TR120 підтримує найпотужніші рульові бази з прямим приводом на ринку та також підтримує бази з ремінним приводом.

TR120 попередньо просвердлений та підходить для всіх популярних кермових баз, педалей та перемикачів на ринку.

Асортимент аксесуарів Trak Racer також постійно розширюється та пропонує більше 30 додаткових опцій, включаючи кріплення для динаміків, підставки для моніторів, кріплення для бас-шейкера, кріплення для клавіатури та багато іншого.
Розроблено та спроектовано в Австралії.

В комплекті:
Універсальне кріплення для кермових баз
Педальна пластина з попередньо просвердленими отворами
Гумові ніжки для захисту підлоги
Набір з 10 кабельних стяжок
Смуги червоного кольору для закриття пазів
Всі кріпильні гвинти, кронштейни та кріплення
Набір інструментів для збирання

Опціонально:
Універсальне кріплення для КПП та ручників
Кронштейни для встановлення сидіння
Санки для сидіння
Похожие товары