Simagic Alpha Ultimate Кермова база

Simagic
1290.00
Корпус Simagic Alpha Ultimate виготовлений з алюмінію, обробленого на станках з ЧПУ, з анодованою поверхнею, вставками з вуглецевого волокна спереду та ззаду.

Промисловий трифазний серводвигун і високопродуктивний триядерний процесор для більшості реалістичне відчуття поведінки автомобіля. Плавний і плавний зворотний зв'язок Simagic Alpha і максимальний крутний момент 23 Нм не залишать байдужими навіть досвідчених водіїв симуляторів і професійних пілотів.

Чудове виконання і матеріали, простий і легкий Simagic Race Manager програмне забезпечення дозволяє адаптувати це колесо до вимог будь-якого пілота для досягнення комфорту в управлінні. Створюйте та зберігайте профілі для різних дисциплін.

Бездротове підключення керма та бази через Wi-Fi, швидке налаштування сила зворотного зв'язку та тактильні ефекти виконуються безпосередньо під час гри за допомогою спеціальних перемикачів
Зелений колір індикатора вказує на стан увімкнення/вимкнення двигуна

Оптимально адаптовано до ігор та симуляцій, таких як як Assetto Corsa, Assetto Corsa Compitiazione, rFactor, rFactor2, iRacing, Dirt Rally, Dirt 2.0 та багато інших.

Пакети SIMAGIC Alpha Ultimate BASE
SIMAGIC Alpha Ultimate BASE Адаптер живлення та з’єднувальний кабель USB Програмне забезпечення SimPro Manager Інструкція
Гарантія
Похожие товары