Ігрове кермо Direct Drive Simagic Alpha Mini GT1-D

Simagic
89632
1299.00
Корпус Simagic Alpha Mini виконаний з алюмінію на ЧПУ з анодованою поверхнею, карбоновими вставками з лицьової та тильної сторін.

Промисловий трифазний серводвигун і високоефективний три ядерний процесор передадуть найреалістичніші відчуття поведінки автомобіля. Плавний і гладкий зворотний зв'язок Simagic Alpha Mini і максимальний крутний момент в 10 нм не залишать байдужим навіть досвідчених гонщиків і професійних пілотів.

Чудова якість складання та матеріалів, просте та легке програмне забезпечення Simagic Race Manager дозволяє налаштувати це кермо під будь-які вимоги пілота для досягнення комфорту в керуванні. Створення та збереження профілів для різних дисциплін.

Рульове колесо виготовлене з алюмінію із застосуванням ЧПУ та оснащено вісьма програмованими кнопками з підсвічуванням та чотирма багатофункціональними енкодерами. Магнітні перемикачі передач із карбону.

Бездротове з'єднання керма та бази по Wi-Fi, швидке налаштування зворотного зв'язку по зусиллю та тактильним ефектам проводиться прямо в ігровому процесі за допомогою спеціальних перемикачів

Індикатор зеленого кольору сигналізує про стан роботи двигуна вкл/викл

Оптимізовано для ігор та симуляторів таких як Assetto Corsa, Assetto Corsa Compitiazione, rFactor, rFactor2, iRacing, Dirt Rally, Dirt 2.0 та багатьох інших.

Комплектація SIMAGIC Alpha Mini + GT1-D

База SIMAGIC Alpha Mini
Рульове колесо GT
Швидкознімальна система для керма
Блок живлення та USB кабель для підключення
Кронштейни та фурнітура для кріплення
Програмне забезпечення Simagic Racing Manager
Інструкція з описом
Гарантія 12 місяців

Крутящий момент: 10 нм

Материалы: алюминий, карбон, алькантара, кожа

Программное обеспечение: Simagic Alpha Manager

Частота обновления: 1000 Гц для передачи данных

Частота обратной связи (FFB): 40000 Гц

Датчик положения: 262144 импульсов на оборот руля

Задержка ввода: 1 мс

Похожие товары
Click to order
Кошик
Total: 
Ваше імя
E-mail
Телефон
Варіанти доставки