SimHub Pro

SimHub
Pro
5499.00
5699.00
Кокпіт Trak Racer TR160 DDW
Кокпіт з екструдованого алюмінію 160х40 з плитою для педалей, куточками, салазками та кріпленням для Direct Drive рульових баз від Trak Racer

Рульова база Simucube 2 Pro + QR
Комплект кермової бази 26 нм зі швидкознімним механізмом від Simucube 

Педалі Simagic P2000-S200
Педалі з монтажною плитою гідравлічним гальмом із зусиллям до 200 кг від Simagic

Кермо Simline Porsche GT3 CUP USB
Кермо від компанії Simline є тим самим кермом від оригінального Porsche 991.2 GT3 CUP, за винятком того, що він відмінно підходить для баз Simucube, Simagic, Fanatec та багатьох інших кермових баз, які мають підтримку встановлення керма на швидкознімний механізм з отворами 6х70мм.

Ручне гальмо Heusinkveld Sim Handbrake
Heusinkveld Sim Handbrake - це універсальне, чутливе до тиску ручне гальмо, що використовує технологію тензодатчиків. Використовуючи еластомірні пружини Heusinkveld, він має міцне та регульоване прогресивне відчуття із зусиллям до 22 кг на важелі (тензодатчик 120 кг)

Перемикач передач Heusinkveld Sim Shifter Sequential
Heusinkveld Sim Shifter Sequential – це довговічна та компактна система секвентального перемикання. Використовуючи систему опору кулькової пружини, для перемикання потрібно додаткове зусилля, після якого опір важеля перемикання падає так само, як у реальних автомобілях.

Підлогова стійка для трьох моніторів або телевізорів з кріпленням VESA до 43 дюймів з можливістю регулювання висоти з екструдованого алюмінію від Trak Racer
Похожие товары
Click to order
Кошик
Total: 
Ваше імя
E-mail
Телефон
Варіанти доставки