Ігрова Motion платформа PROSIMU T5 PRO

PROSIMU
12443
15039.00
15502.00
PROSIMU T5 PRO був розроблений для задоволення найвищих потреб професіоналів. Завдання полягало у створенні симулятора компактних розмірів, який можна було б легко транспортувати та швидко встановлювати. Незалежно від того, чи є професійним водієм, спеціалістом з організації дозвілля або організацією заходів, PROSIMU T5 PRO - це симулятор, який вам потрібен. Але це ще не все, конструкція шасі пропонує неймовірно швидкі можливості регулювання та абсолютно новий тип відчуттів.

5 двигунів, 5 причин вибрати саме його.
Оснащений 4 приводами PRS200 та приводом Dyadic для втрати зчеплення / плуження, обов'язково пристібаються, щоб отримати захоплюючий досвід. Це динамічне шасі забезпечує рух по 4 осях та хід 100 мм. Приводи PRS200, новинка бренду, засновані на новітніх технологіях та пропонують небачені раніше характеристики. Ультра-реактивні, потужні та з вражаючою точністю - ідеальне доповнення для незвичайного симулятора.

PRO. У всіх аспектах PRO.
Завдяки регульованому положенню, компактному розміру та звареній механіці PROSIMU T5 PRO є ідеальним інструментом для будь-якого plug and play рішення.

Не втрачайте жодної секунди, приступайте до симуляції прямо зараз!
Похожие товары
Click to order
Кошик
Total: 
Ваше імя
E-mail
Телефон
Варіанти доставки